Eventuella tävlingar jag besöker- 2017
Rally:
Folkrace: 11/11 Borlänge
Karting:
RC/Backe:
Övrigt:


Klicka på tävlingsnamn / aktivitet för att se på bilderna från aktuella "tävlingen"

Raptorracet 171015 SMK Gävle Folkrace
Allan Widéns Minne 171014 Enköpings MK Rally
MX Lag-SM 171007 Wonadalens MK Motocross
Föneracet 171007 Ljusdals MS Rally
Rally Sigtuna 170930 Sigtuna RC Rally
X-cup finalen 170923 Gestrike RT Folkrace
X-cupen (deltävling 5) 170916 SMK Söderhamn Folkrace
Lagtävlingen 170909 Borlänge MK Folkrace
EVB-sprinten 170903 Rasbo MK Rally
Malmjärn Runt 170902 Hofors MS Rally
Lumekfestivalen 170820 AMF Årsunda Folkrace
Haninge Åkeri Pokalen 1 170819 Haninge MK Backe
Svealandscupen 170812 Bollnäs MK Rallycross
X-cupen(deltävling 4) 170805 Bollnäs MK Folkrace
Sweden Offroad Tour 170720 Gestrike Offroad Offroad
Kungsbergssprinten 170701 Järbo MK Folkracesprint
Midsommarracet 170622 Skepptuna MK Folkrace
Hälsingecupen (deltävling 1) 170617 SMK Söderhamn Folkrace
Rally Bilmetro & Stålsvängen 170610 Sandvikens MK Rally
Tractive Racet (sön) 170604 Borlänge MK Backe
Tractive Racet (lör) 170603 Borlänge MK Backe
Gestrike Festivalen (sön) 170528 Gestrike RT Folkrace
Gestrike Festivalen (lör) 170527 Gestrike RT Folkrace
Kvällstävlingen 170525 Borlänge MK Folkrace
X-cupen (deltävling 2) 170520 Ljusdals MS Folkrace
Morgongåvasvängen 170513 SMK Sala Rally
Björn Waldegårds Minne 170506 MK Rimo Rally
Aspgren Bygg Sprinten 170429 Sigtuna RC Rally
Junior & dam tävlingen 170423 Gestrike RT Folkrace
Gurkracet 170422 Västerås MS Backe
Årsmöteskörningen 170408 Gestrike Offroad Offroad
Offroad - Tuna 170401 Gestrike Offroad Offroad
LBC-Rushen 170311 Lima MS Rally
Offroad - Tuna 170304 Gestrike Offroad Offroad
Gestrikekannan 170225 Järbo MK Rally
Andra Chansen 170225 Borlänge MK Folkrace
Rally Näsviken 170218 SMK Hälsinge Rally
SM-veckan Rallysprint kval 170204 SMK Söderhamn Rally
Bergslagsrallyt 170128 Bergslagsklubbarna Rally
Kyrksjöslaget 170122 Ljusdals MS Rally
Vintertävlingen 170121 Borlänge MK Folkrace
Offroad - Tuna 170107 Gestrike Offroad Offroad
Tomtesmyg 161217 Gestrike Offroad Offroad
Skinkracet 161112 Borlänge MK Folkrace
Offroad - Tuna 161105 Gestrike Offroad Offroad
Siljasvängen 161015 SMK Hälsinge Rally
Basracet 161008 Ljusdals MS Backe
Eriknäsbosprinten 161002 Bollnäs MK Rally
Rally Uppsala 161001 SMK Uppsala Rally
Stålsvängen 160925 Sandvikens MK Rally
X-cup finalen 160924 Gestrike RT Folkrace
Kungsbergssprinten 160918 Järbo MK Folkrace
Malmjärn Runt 160917 Hofors MS Rally
Markimsprinten 160911 Vallentuna MK Rally
Lagtävlingen 160910 Borlänge MK Folkrace
Offroad - Tuna 160904 Gestrike Offroad Offroad
Rally Norduppland 160903 Films MK & Skutskärs MS Rally
EVB-Sprinten 160827 Rasbo MK Rally
Lumekfestivalen - söndag 160821 AMF Årsunda Folkrace
Lumekfestivalen - lördag 160820 AMF Årsunda Folkrace
X-cupen - deltävling 4 160806 Bollnäs MK Folkrace
Sweden Offroad Tour - Rörken 160720 SMK Uppsala Offroad
Svealands- & Götalandscupen - lördag 160709 Bollnäs MK Rallycross
Tractive Racet - söndag 160619 Borlänge MK Backe
Tractive Racet - lördag 160618 Borlänge MK Backe
Nationaldags Racet 160606 Rasbo MK Folkrace
Meca-racet - lördag 160604 SMK Hedemora Folkrace
Gestrike Festivalen - söndag 160529 Gestrike RT Folkrace
Gestrike Festivalen - lördag 160528 Gestrike RT Folkrace
Kungsbergsjakten - deltävling 2 160515 Järbo MK Backe
X-cupen - deltävling 2 160514 AMF Årsunda Folrace
X-cupen - deltävling 1 160507 SMK Gävle Folkrace
Kvällstävlingen 160505 Borlänge MK Folkrace
Junior & damtävlingen 160424 Gestrike RT Folkrace
Gurkracet 1 160423 Västerås MS Backe
Märsta Glasmästeri-sprinten 160416 Sigtuna RC Rally
Valö-sprinten 160306 Östhammars MK Rally
Tractive Winter Rally 160305 SMK Dala Falun Rally
Gestrikekannan 160227 Järbo MK Rally
Rally Bilmetro / Vinterpokalen 160205-06 Sandvikens MK Rally
Kyrksjöslaget 160124 Ljusdals MS Rally
Skutskärsratten 160123 Skutskärs MS Rally
Offroad - Tuna 160102 Gestrike Offroad Offroad
Skinkracet 151107 Borlänge MK Folkrace
Fönstersprinten 151024 MK Rimo Rally
Allan Widéns Minne 151017 Enköpings MK Rally
Raptor Racet 151011 SMK Gävle Folkrace
Eriknäsbosprinten 151004 Bollnäs MK Rally
Rally Uppsala 151003 SMK Uppsala Rally
Stålsvängen 150927 Sandvikens MK Rally
X-cup final 150926 Gestrike RT Folkrace
Rally Sigtuna 150919 Sigtuna RC Rally
Malmjärn Runt 150912 Hofors MS Rally
Svealandscupen 150905 Films MK Ralycross
Ljusdals 2-dagars 150830 Ljusdals MS Folkrace
Lumek Festivalen - söndag 150816 AMF Årsunda Folkrace
Rally Norduppland 150815 Skutskärs MS & Films MK Rally
X-cupen deltävling 4 150808 Bollnäs MK Folkrace
Bergbyracet - söndag 150802 Films MK Backe
Bergbyracet - lördag 150801 Films MK Backe
Tractive Racet - söndag 150726 Borlänge MK Backe
Tractive Racet - lördag 150725 Borlänge MK Backe
SOT - dag 15 150724 Säters MK Offroad
SOT - dag 14 150723 Gestrike Offroad Offroad
Träffkörning Hedemora 150712 SMK Hedemora Offroad
Svealandscupen 150628 Bollnäs MK Rallycross
Vedasprinten 150627 SMK Hälsinge Rally
Midnattsolsrallyt - fredag 150626 KAK Rally
Kopparsvängen 150613 MK Kopparberg Rally
Lappenracet 150607 SMK Hedemora Folkrace
Kungsbergsjakten 150606 Järbo MK Back-SM
X-cupendeltävling 3 150530 SMK Söderhamn Folkrace
Gestrike Festivalen dag 2 150524 Gestrike RT Folkrace
Gestrike Festivalen dag 1 150523 Gestrike RT Folkrace
X-cupen deltävling 2 150516 Ljusdals MS Folkrace
Kvällstävlingen 150514 Borlänge MK Folkrace
X-cupen deltävling 1 150509 AMF Årsunda Folkrace
TV-Racet 150502 Mora MK Folkrace
Dam & Junior Tävlingen 150426 Gestrike Racing Team Folkrace
Gurkracet 150418 Västerås MS Backe
Vårrullen 150411 MK Orion Folkrace
Offroad - Tuna 150406 Gestrike Offroad Offroad
Årsmöteskörningen 150328 Gestrike Offroad Offroad
Offroad - Tuna 150307 Gestrike Offroad Offroad
Andra Chansen 150228 Borlänge MK Folkrace
Råsjö Race 150214 SMK Halsinge Rally
Vinterpokalen 150207 Sandvikens MK Rally-SM
Skutskärsratten 150124 Skutskärs MS Rally
Kyrksjöslaget 150118 Ljusdals MS Rally
Vintertävlingen 150117 Borlänge MK Folkrace
Offroad ( x2 ) 141220 & 150103 Gestrike Offroad Offroad