Tractive Racet - 160619
Borlänge MK
Föråkare Lars Söderström |
|
Föråkare Johnsén på fel sida om höbalen. | |
Daniel Holm Sunnansjö MK tidsträning |
|
Kristian Berglind Borlänge MK tidsträning |
|
Kent Medén Jämtlands MK tidsträning |
|
Nadja Bentsen Fagersta MK tidsträning |
|
Magnus Hansson SMK Dala Falun tidsträning |
|
Håkan Holmkvist Gestrike RT tidsträning |
|
Christer Jonsson Tjust MK tidsträning |
|
Daniel Bååth Gestrike RT tidsträning |
|
Magnus Johansson Tjust MK tidsträning |
|
Magnus Johansson Tjust MK tidsträning |
|
Marcus Norgren Västerås MS tidsträning |
|
Börje Boström Fagersta MK tidsträning |
|
Andreas Grip Järbo MK tidsträning |
|
Tomas "Lången" Pettersson Grangärde RRC tidstränig |
|
Jimmy Holmkvist Gestrike RT tidstränig |
|
Tomas "Lången" Pettersson Grangärde RRC tidsträning |
|
Lars "Ludde" Davidsson Enköpings MK tidsträning |
|
Nils Strömgren Fagersta MK tidsträning |
|
Alexander Hallqvist Vansbro MK tidsträning |
|
Jonas Skoglund Finnskoga MK tidsträning |
|
Per Grubb Fagersta MK tidsträning |
|
Micke Nyrönen Småbacka MK tidsträning |
|
Charlie Agerheim Haninge MK tidstrtäning |
|
Jesper Cardell Säters MK tidsträning |
|
Steen Skodborg Borlänge MK tidsträning |
|
Robin Strömgren Fagersta MK tidsträning |
|
Marcus Jansson SMK Örebro tidsträning |
|
Föråkare | |
Föråkare Lars Söderström |
|
Föråkare Anders Johnsén |
|
Kent Medén Jämtlands MK omg.1 |
|
Kent Medén
Jämtlands MK omg.1 |
|
Michael Mariasin MK Kinda omg.1 |
|
Magnus Hansson SMK Dala Falun omg.1 |
|
Urban Jonsson Borlänge MK omg.1 |
|
Kristoffer Andersson Ludvika MS omg.1 |
|
Anders Svärd Borlänge MK omg.1 |
|
Kjell Pettersson SMK Nyköping omg.1 |
|
Familjen ute på söndagspromenad. Skall de hinna över innan nästa tävlingsbil. |
|
Jo då, men Jerry Jonsson skrämde nästa livet ur dem. | |
Patrick Wiik MSK Hammaren omg.1 |
|
Rasmus Lindberg Fagersta MK omg.1 |
|
Martin Holgren Borlänge MK omg.1 |
|
Tony Rämsten Gnesta MK omg.1 |
|
Andreas Grip Järbo MK omg.1 |
|
Tomas "Lången" Pettersson Grangärde RRC omg.1 |
|
Nils Strömgren Fagersta MK omg.1 |
|
Micke Lundberg SMK Gävle omg.1 |
|
Göran "Lillen" Andersson Tjust MK omg.1 |
|
Alexander Hallkvist Vansbro MK omg.1 |
|
Markus Jonsson Woxnadalens MK omg.1 |
|
Oscar Sundqvist MK Team Westom omg.1 |
|
Per Grubb Fagersta MK omg.1 |
|
Mattias Lindgren Haninge MK omg.1 |
|
Martin Jonsson Woxnadalens MK omg.1 |
|
Micke Nyrönen Småbacka MK omg.1 |
|
Niklas Jewander Västerås MS omg.1 |
|
Jesper Cardell Säters MK omg.1 |
|
Steen Skodborg Borlänge MK omg.1 |
|
Jan Jonsson Rättvik RK omg.1 |
|
Elisabeth Pettersson Fagersta MK omg.1 |
|
Marcus Jansson SMK Örebro omg.1 |
|
Marcus Henriksson Hällefors MK omg.1 |