Supercupen Rallycross -
190608
Bollnäs MK
Mattias var tidigt ute & visade en gul-flagg. | |
Jim Jansson MK Team Westom träning |
|
Dahn Tjernell SHRA Sundsvall träning |
|
Emili Andersson AMF Årsunda träning |
|
Christian Haatainen Västerås MS träning |
|
Linus Breding Torslanda MK träning |
|
Vad gjorde Bollnäs MK om inte den trogna bärgarfamiljen ställde upp ? | |
Anton Eriksson Therus MK Team Westom träning |
|
Filip Eriksson Fjugersta MS träning |
|
Robert Morell Gestrike RT träning |
|
Eric Klasson Älvbygdens MK träning |
|
Magnus Envall Skövde MK träning |
|
Marcus Einarsson Östmarks MFF träning |
|
Niclas Härdevik Norström MSK Hammaren träning |
|
Micke Nilsson Finnskoga MK träning |
|
Isak Reiersen ÖMFF träning |
|
Magnus Thituson Torslanda MK träning |
|
Petter Hane Karlstad MC träning |
|
Jonas Boström MK Team Westom träning |
|
Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger träning |
|
Jimmy Karlsson Götene MK träning |
|
Johan Birgersson SMK Gävle träning |
|
Martin Håkansson Grangärde RRC träning |
|
Fredrik Larsson MK Speed träning |
|
Robert Cameron Vännäs MK träning |
|
Mats Kjellin, Ljusdals MS Zamora, Bollnäs MK omg.1 |
|
Klara Andersson SMK Hörby omg.1 |
|
Dennis Lundberg Gestrike RT omg.1 |
|
Marcus Silfors MK Team Westom omg.1 |
|
Erno Antikainen Skene MS omg.1 |
|
Björn "Putte" Alvarsson Vadstena RRC omg.1 |
|
Fredrik Tinnsten Krokoms MK omg.1 |
|
Robert Morell Gestrike RT omg.1 |
|
Rasmus Olsson Karlskrona MK omg.1 |
|
Niclas Härdevik Norström MSK Hammaren omg.1 |
|
Marcus Einarsson Östmarks MFF omg.1 |
|
"Gummse" SMK Nyköping omg.1 |
|
Anders Johansson Team Mikro omg.1 |
|
Eric Klasson Älvbygdens MK omg.1 |
|
Vill inte bilen starta av egen kraft får man ta hjälp av posterings-personalen. | |
Aj då. | |
Charlie Agerheim Haninge MK omg.1 |
|
Nils Andersson MK Team Westom omg.1 |
|
Lars Söderström SMK Hedemora omg.1 |
|
Fredrik Larsson MK Speed omg.1 |
|
Mikael Stark Tjust MK omg.1 |
|
Mikael Stark Tjust MK omg.1 |
|
Isak Reiersen ÖMFF omg.1 |
|
Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger omg.1 |
|
Viktor Andersson Bollnäs MK omg.1 |
|
Erik Wassberg MK Kopparberg omg.1 |
|
Jimmie Österberg MK Team Westom omg.1 |
|
Mats Kjellin Ljusdals MS omg.2 |
|
Oskar Rosén Gestrike RT omg.2 |
|
Jens Högbom Vännäs MK omg.2 |
|
Konstigt alternativspår. | |
Anders Lind, Bollnäs MK Emili Andersson, AMF Årsunda omg.2 |
|
Eddie Gilberg, Gestrike RT Raymond Nilsson, Stenungsuds MK omg.2 |
|
Christian Haatainen Västerås MS omg.2 |
|
Björn "Putte" Alvarsson Vadstena RRC omg.2 |
|
Emil Appelkvist Haninge MK omg.2 |
|
Jörgen Gustavsson Skövde MK omg.2 |
|
Robert Morell Gestrike RT omg.2 |
|
Dennis Fagergren, Laxå MK Niclas Härdevik Norström, MSK Hammaren omg.2 |
|
Filip Eriksson Fjugersta MK omg.2 |
|
"Gumse" SMK Nyköping omg.2 |
|
Kristoffer Karlsson Lessebo MK omg.2 |
|
"Gumse" | |
Micke Nilsson Finnskoga MK omg.2 |
|
Jimmy Farsbo Linköpings MS omg.2 |
|
Isak Reiersen ÖMFF omg.2 |
|
Max Rundberg Haninge MK omg.2 |
|
Jonas Ericsson Kolsva MS omg.2 |
|
Viktor Andersson Bollnäs MK omg.2 |
|
Anton Eriksson Therus MK Team Westom omg.3 |
|
Christian Karlsson Vimmerby MS omg.3 |
|
Rickard Olsson Karlskrona AK omg.3 |
|
Kristoffer Karlsson, Lessebo MK Robin Nord, Skövde MK omg.3 |
|
Marcus Einarsson Östmarks MFF omg.3 |
|
Rasmus Karlsson SMK Nyköping omg.3 |
|
Niclas Härdevik Norström MSK Hammaren omg.3 |
|
Per Berglund Finnskoga MK omg.3 |
|
Lars Bodin MK Team Treske omg.3 |
|
Roland Larsamo Krokoms MK omg.3 |
|
Mattias Olsson Bollnäs MK omg.3 |
|
Joel Olsson SMK Söderhamn omg.3 |
|
Jonny Andersson Bollnäs MK omg.3 |
|
Linda Johansson MK Rimo omg.3 |
|
Jimmie Österberg MK Team Westom omg.3 |
|
Charlie Agerheim, Haninge MK Fredrik Larsson, MK Speed omg.3 |
|
Magnus Thituson Torslanda MK omg.3 |