Gestrike Festivalen - 190526
Gestrike RT
Emil Lagergren Borlänge MK omg.4 |
|
Gustav Jönsson Gestrike RT omg.4 |
|
Oscar Hagström AMF Årsunda omg.4 |
|
William Sandqvist-Wadner Skepptuna MK omg.4 |
|
Lättare rullning | |
Pontus Eriksson AMF Årsunda omg.4 |
|
Nora Lindquist SMK Hälsinge omg.4 |
|
Nora Lindquist SMK Hälsinge omg.4 |
|
Albin Karlsson SMK Hedemora omg.4 |
|
Markus Frönestedt AMF Årsunda omg.4 |
|
Thomas Åsberg Gestrike RT omg.4 |
|
Jörgen Lindgren Gestrike RT omg.4 |
|
Örjan Engstrand Gestrike RT omg.4 |
|
Mike Sterner SMK Gävle omg.4 |
|
Lars Olof Sole Klahr Malungs MK omg.4 |
|
Magnus "Manne" Lövgren Sandvikens MK omg.4 |
|
Christer Karlsson Munkfors MC omg.4 |
|
Gunnar Helghe Säters MK omg.4 |
|
Erika Lindh Gestrike RT omg.4 |
|
Felicia Nygren Ljusdals MS omg.4 |
|
Lina Falk Grangärde RRC omg.4 |
|
Elvira Hansson AMF Årsunda omg.4 |
|
Emelié Joahnsson Rasbo MK omg.4 |
|
Sara Westlund Gestrike RT omg.4 |
|
Adam Bergsman AMF Årsunda omg.4 |
|
Vilgot Svedberg Härnösands MK omg.4 |
|
Alexander Nordqvist Gestrike RT omg.4 |
|
Pontus Karlsson Rasbo MK omg.4 |
|
Jimmy Björk, Films MK Albin Olsson, AMF Årsunda omg.4 |
|
Jimmy Björk & Albin Olsson | |
Emil "Totte" Gustavsson Ludvika MS omg.4 |
|
Henke Palm Ilsbo MK omg.4 |
|
Emil Hansson Järbo MK omg.4 |
|
Eddie Gilberg Gestrike RT omg.4 |
|
Fredrik Borg SMK Hälsinge omg.4 |
|
Inge Samuelsson SMK Hedemora omg.4 |
|
Joel Andersson Gestrike RT omg.4 |
|
Isak Westerlund Östhammars MK omg.5 |
|
Joel Uhr AMF Årsunda omg.5 |
|
Ahlina Norqvist Gestrike RT omg.5 |
|
Amanda Pettersson Films MK omg.5 |
|
Leif Hedman Ljusdals MS omg.5 |
|
Micke hagberg Haninge MK omg.5 |
|
Peter Rylander AMF Årsunda omg.5 |
|
Christer Larsson Munkfors MC omg.5 |
|
"Manne" Lövgren Sandvikens MK omg.5 |
|
Karin går på innern. | |
Emma Ny Gnesta MK omg.5 |
|
Linda Östman Gestrike RT omg.5 |
|
Camilla Wernersson MK Kinda omg.5 |
|
Sara Westlund Gestrike RT omg.5 |
|
Madelene Jerner AMF Årsunda omg.5 |
|
Andreas Rönneberg Arvidsson, Borlänge
MK Christian Hansson, MK Speed omg.5 |
|
Vilgot Svedberg, Härmnösands MK Jonas Eriksson, Säters MK omh.5 |
Kevin Östlund, Hofors MK Emil Gilberg, Gestrike RT omg.5 |
|
Anders "Smen" Persson Gestrike RT omg.5 |
|
Lasse Fältman Ludvika MS omg.5 |
|
Andreas Rönnlöf Skepptuna MK omg.5 |
|
Mattias Sundström AMF Årsunda omg.5 |
|
Sista chansen | |
Sista chansen | |
Kvarlämnat på banan, upphängningsbalk samt hasplåt. | |
Elina Sigvardsson AMF Årsunda C-final junior |
|
Andreas Turner, Borlänge MK Johan Nordén, Ljusdals MS Sponsor final |
|
Flera knöliga fronter | |
Johan Nordén Ljusdals MS |
|
C-final senior | |
C-final senior | |
Daniel "Hulken" Samuelsson MK Team Westom |
|
B-final junior | |
Jenny Annerstedt Films MK C-final dam |
|
B-final veteran | |
B-final senior | |
B-final senior | |
B-final senior | |
Marcus Lund SMK Söderhamn B-final senior |
|
A-final junior | |
A-final junior | |
Adam Hagström Järbo MK A-final junior |
|
Oscar Hagström, AMF Årsunda Adam Hagström, Järbo MK A-final junior |
|
A-final veteran | |
Andes "Welan" Westlund Gestrike RT A-final veteran |
|
Ordentlig 2-hjulning där Kent Palm | |
A-final senior | |
A-final senior | |
Victor Johansson MK Falcon A-final senior |
|
Tobias Svärd, MK Orion Victor Johansson, MK Falcon Jimmy Svedberg, Skepptuna MK Stefan Olsson, Mora MK |